Oferta pracy

Pracownik produkcji ds. recyklingu (m/w/d)

Pracownik produkcji ds. recyklingu (m/k/d) na terenie Turyngii

Dodano 25 lip 2022

Opis oferty

Dla naszych klientów poszukujemy pracownika produkcji ds. recyklingu (m/k/d) do zakładów w Arnstadt, Bad Langensalza, Erfurt i Pößneck. Jeśli chcesz zmienić aktualną sytuację zawodową to jest idealna oferta dla Ciebie.

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • obsługę punktów składowania odpadów,
  • podejmowanie prostych zadań na terenie firmy,
  • obsługę / monitorowanie maszyn do recyklingu, w tym załadunek materiału,
  • sortowanie odpadów (papier),
  • obsługę wózka widłowego i koparki (dla osób bez uprawnień, istnieje mozliwość wyrobienia stosownego dokumentu)
  • inne czynności związane z załadunkiem.

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • sprawności fizycznej, punktualności, uczciwości,
  • myślenia i działania zorientowanego na potrzeby klienta,
  • uprawnień do obsługi wózkow widłowych lub koparki (istnieje mozliwość wyrobienia stosownych uprawnień)
  • prawa jazdy klasy C, CE i / lub licencji ADR oraz aktualnej karty kierowcy
  • istnieje również możliwość pracy jako kierowca ciężarówki.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • bezpieczne miejsca pracy z długoterminowymi perspektywami,
  • szybkie przejęcie przez klienta
  • 2-zmianowy system pracy,
  • zróżnicowane zadania,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyksztalcenia i znajomości języka niemieckiego, minimum 12€ brutto

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład pracy to nie czekaj, aplikuj już dziś. Posiadamy również inne oferty pracy na terenie Thüringen.

Kwalifikacje:

  • Certyfikat

Wymagana znajomość języka niemieckiego:

  • Nie wymagana

Informacje

  • Data dodania : 25 lip 2022
  • Typ pracy : Vollzeit
  • Doświadczenie : Brak
  • Lokalizacja : Arnstadt, Bad Lagensalza, Erfurt, Pößneck.
  • Stanowisko : Pracownik produkcji ds. recyklingu (m/k/d) na terenie Turyngii
  • Płeć : Wszystkie
  • Zarobki : 12 € / Na godzinę
  • Forma zatrudnienia : Umowa o pracę